(0) |
Тример Wahl Hybrid Clipper 09699-1016 здійснює професійне стриження за допомогою прецизійного леза з неіржавкої сталі. Знімні леза полегшують очищення. 8 насадок дають змогу регулювати довжину волосся від 3 мм до 25 мм.
| Комплектация | Машинка для стриження Насадки Кейс Олія для змащення Щітка для чищення Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 5.5 х 6 см |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 0.592 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 15.2 х 26 х 26 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Додаткові характеристики | Кількість конфігурацій довжини: 8 Довжина дроту: 2.4 м Тип чищення: волога |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 0.9; 3; 6; 9; 12; 16; 19; 22; 25 мм |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Функціональні особливості | Вологе очищення Самозаточувальні ножі Стриження вологого волосся |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.