(0) |
Машинку для стриження волосся Rotex RHC150-S просто використовувати, завдяки чому ви можете вдома зробити зачіску або підрівняти бороду.
Тример Rotex RHC150-S працює від вбудованого акумулятора, розрахованого на 35 хвилин стриження. Заряджається пристрій упродовж 8 годин. Встановіть відповідну довжину стриження, використавши одну з двох комплектних насадок 4 і 6 мм, також можна стригти в діапазоні 1-1.9 мм за допомогою регульовного ножового блоку. Вас потішать гострі сталеві леза ножового блоку й надійна конструкція.
| Комплектация | Щітка для очищення лез Масло Адаптер для зарядки |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 14 x 21 x 6 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Акумулятор |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 35 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 1; 1.3; 1.6; 1.9; 4; 6 мм |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Функціональні особливості | Знімний ніж Стриження вологого волосся |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.