(0) |
(0) |
Машинка для стриження WAHL 09649-916 з надійним роторним двигуном для точного й професійного стриження.
Машинка для стриження має самоцентрівне лезо з високовуглецевої сталі завширшки 45 мм з регульованою висотою розрізу 1-3 мм, а також зручною ергономічною ручкою. Потужний і довговічний роторний двигун для безперервного використання забезпечує на 35% більше потужності, ніж стандартні кліпсатори. Це дає змогу легко та рівномірно обрізати навіть найтовстіші волосинки.
| Комплектация | Міні-тример 10 різнокольорових насадок (1.5, 3, 4.5, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 мм) Насадки для лівого й правого вуха Захист леза Мішечок Гребінець Ножиці Зарядний пристрій Мастило для лез Щітка для чищення |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.9 х 5.4 х 4.9 см |
| Вага | 0.23 кг |
| Вага в упаковці | 0.99 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 23.9 x 15.5 x 7 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 1200 хв |
| Час автономної роботи | 60 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 мм |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Самозаточувальні ножі Стриження вологого волосся |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.