(0) |
(0) |
Машинка для стриження Wahl HomePro Complete Kit 09243-2616 має елегантний хромований дизайн, підходить як для професійного, так і для домашнього використання.
Для професійного редагування й чудових результатів
Самозаточувальні леза з високоякісної сталі для професійного стриження та чудових результатів.
Потужний і тихий двигун для безперервності роботи
| Комплектация | 8 насадок (3, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 мм) Насадки для лівого й правого вуха Захист леза Корпус Гребінець перукаря Гребінець для стайлінгу Кишеньковий гребінець Ножиці Затискачі для волосся (3 шт) Мастило для лез Щітка для чищення |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 5.5 х 6 см |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 17.8 x 8.2 x 25.4 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Додаткові характеристики | Довжина дроту: 2.4 м Тип чищення: суха |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 1; 3; 6; 10; 13; 16; 19; 22; 25 мм |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Функціональні особливості | Самозаточувальні ножі Стриження вологого волосся |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.