(0) |
Wahl — найбільша міжнародна корпорація з виробництва широкого вибору професійних електроінструментів для індустрії краси. В основі історії успіху бренда закладений головний принцип — постійна робота у сфері інноваційності та унікальності створюваних приладів.
Серія Personal Care — рекомендується для домашнього використання.
Завдяки ергономічній формі машинку зручно тримати в руках і стригти під різними кутами. М'яка на дотик ручка для зручного захоплення й контролю. Ножі з високовуглецевої сталі мають тонке шліфування, що дає змогу їм довше залишатися гострими. Регулятор прилягання дає змогу досягти потрібної довжини зрізу. 10 різних напрямних гребінців допомагають забезпечити ідеальне стриження. Додаткові пристрої (ножиці, затискачі та гребінці) забезпечують легке стриження в домашніх умовах.
| Комплектация | 8 насадок (3, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 мм) Насадки для лівого й правого вуха Захист леза Корпус Гребінець перукаря Гребінець для стайлінгу Кишеньковий гребінець Ножиці Затискачі для волосся (3 шт) Мастило для лез Щітка для чищення |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 5.5 х 6 см |
| Вага | 0.62 кг |
| Вага в упаковці | 0.98 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21.4 x 22.9 x 7.6 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 1; 3; 6; 10; 13; 16; 19; 22; 25 мм |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.