З машинкою для стрижки волосся Rowenta KARL LAGERFELD Perfect Line TN152LF0 ваша зачіска завжди буде виглядати бездоганно. 28 налаштувань за допомогою 6 насадок і 3 мікроналаштувань забезпечать чітку, індивідуальну стрижку, від якої ви щоразу будете в захваті.
Індивідуальні налаштування
Ця машинка для стрижки волосся пропонує 28 налаштувань від 1 мм до 26,5 мм, включаючи 6 насадок (3-6-9-12-18-25 мм), а також регульований курок з 3 додатковими мікроналаштуваннями.
Ідеальний зріз за один прохід
Мотор професійного класу забезпечує високу ефективність різання для ідеального різання за один прохід.
Чудова автономність
Літій-іонний акумулятор забезпечує до 2,5 годин роботи.
Повний комфорт використання
Компактний дизайн забезпечує простоту використання, а також можливість використання з проводовим або бездротовим підключенням. Крім того, відкрийте для себе ультра-зручні варіанти зарядки: використовуйте традиційну вилку або USB-кабель і беріть машину з собою будь-куди.
Простий моніторинг рівня заряду батареї
Світлодіодний індикатор дозволяє легко перевірити стан батареї.
Високоякісні леза
Надійні високоякісні леза з нержавіючої сталі, розраховані на 15 років*, забезпечують максимальну довговічність.
*Внутрішній тест на зносостійкість леза відповідно до протоколу Groupe SEB (2022 р.)
Ремонтопридатність 15 років
Розроблена для легкого ремонту, з недорогою та швидкою доставкою запасних частин протягом 15 і більше років завдяки більш ніж 6500 ремонтним центрам по всьому світу.
| Комплектация | Машинка для стрижки волосся 6 насадок Масло Щіточка для чищення Мережевий адаптер Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.6 х 5.7 х 4.4 см |
| Вага | 0.23 кг |
| Вага в упаковці | 0.39 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.3 х 5.5 х 15 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Роторний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 150 хв |
| Час автономної роботи | 150 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 9; 12; 18; 25 мм |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Довжина стриження | 28 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.