(0) |
| Комплектация | Ножницы Масло Щеточка для чистки Насадка-гребень Инструкция Насадки /12 шт Сумочка для хранения |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 5.5 х 6 см |
| Вага в упаковці | 0.97 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 15.5 х 25 х 25 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 0.7; 1.5; 3; 6; 10; 13; 16; 19; 22; 25 мм |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Функціональні особливості | Самозаточувальні ножі Стриження вологого волосся |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Довжина стриження | 25 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.