(0) |
| Комплектация | 2 насадки-гребінки (10 і 20 мм) Слот мікро-USB Щітка для чищення Масло для леза |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.5 × 4.3 × 17.8 см |
| Вага | 0.14 кг |
| Вага в упаковці | 0.45 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 7 × 12 × 21 см |
| Тип керування | Кнопкове Регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 90 хв |
| Час автономної роботи | 90 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 1-20 мм |
| Ширина ножа | 39 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Самозаточувальні ножі Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Титан |
| Довжина стриження | 35 |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.