(0) |
| Комплектация | Машинка для підстригання Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 4.5 х 4 см |
| Вага | 0.43 кг |
| Вага в упаковці | 0.53 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 19 х 5.5 х 5 см |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 150 хв |
| Час автономної роботи | 180 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 9; 12 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип напилення на лезі | Керамічне |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.