(0) |
Густе волосся та бороду легко приборкати за допомогою зручної машинки для стрижки FA-5676-7.
Особливо тиха робота
Ви зможете укладати волосся та бороду рано вранці, не розбудивши сім'ю.
Оснащення
Пристрій оснащений тримерною головкою, гострим і стійким до порізів лезом з нержавіючої сталі та гребінцем, що регулюється від 3 до 15 мм.
Енергозберігаюча робота
При щоденному 8-хвилинному використанні пристрій потрібно заряджати лише раз на тиждень.
В комплект поставки включено:
Особливості:
| Комплектация | Машинка для підстригання волосся Регульована насадка-гребінець Щіточка для чищення Мастило для голівки Шнур живлення Підставка для заряджання Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 4.5 х 4.5 см |
| Вага | 0.34 кг |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 24 х 24 х 7 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час автономної роботи | 60 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 9; 12; 15 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Підсвічування дисплея |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Керамічне полотно |
| Довжина стриження | 15 |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.