(0) |
(0) |
ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ СТРІЖКИ
Завдяки трьом телескопічним насадкам ви з легкістю зможете встановити одну з 22 налаштувань довжини від 3 до 35 мм. А японські сталеві леза, що самозаточуються, забезпечать вам бездоганні результати та завжди будуть готові до роботи.
ПОЛІКШЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Машинка була спеціально розроблена, щоб задовольнити потреби навіть найвибагливіших користувачів. Прилад має потужний двигун V3, який забезпечує втричі кращу продуктивність стрижки. А якщо вам потрібен додатковий приріст потужності, машинка оснащена функцією Auto Turbo Boost.
ДЛЯ НАДІЙНОГО І КОМФОРТНОГО СТАЙЛІНГУ
З Power X3 ваш образ буде під повним контролем. Завдяки ергономічному дизайну з ковзним корпусом ви отримаєте абсолютний комфорт стрижки.
| Комплектация | Машинка для стрижки Насадка-гребень 2шт |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 27 x 15 x 18 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Додаткові характеристики | Минимальная длина стрижки: 3 мм Максимальная длина стрижки: 24 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Функціональні особливості | Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.