(0) |
Машинка для стрижки волосся Magio MG-588 дозволяє не тільки економити свій час, уникаючи черг і попередніх записів до перукаря, а й будь-коли коригувати свою стрижку.
Такий аксесуар буде просто незамінний для тих людей, які прагнуть виглядати бездоганно.
Вона виконана у стильному дизайні і проста у використанні.
Потужний, але тихий мотор працює якісно й без вібрацій. Леза з титановим покриттям дозволяють машинці відмінно справлятися із завданням.
Ергономічний держак машинки добре лягає у руці, що дозволяє комфортно працювати.
Закруглені леза і гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб кожна стрижка була безпечною і приємною. Леза після використання можна чистити за допомогою щіточки.
У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребеня, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм.
Завдяки легкості й компактності ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні й підходить дорослим і дітям. У набір також входить щіточка для чищення та олія.
| Комплектация | Насадки (4 шт.) Масло Щітка Адаптер Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.7 х 18 х 3.5 см |
| Вага | 0.292 кг |
| Вага в упаковці | 0.61 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 15.5 х 23.5 х 6.2 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 180 хв |
| Час автономної роботи | 210 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 10; 13 мм |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Довжина стриження | 13 |
| Тип напилення на лезі | Алмазне |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.