(0) |
| Комплектация | Машинка для стрижки Насадки-гребні 5 шт в діапазоні від 3 до 18 мм (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 18 мм) Щіточка для шиї Щітка для очищення < Різочний ковпачок для леза Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.2 х 6.5 x 5 см |
| Вага | 0.36 кг |
| Вага в упаковці | 0.51 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 19.2 х 24 х 8.2 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Роторний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 9; 12; 18 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Довжина стриження | 18 |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.