(0) |
| Комплектация | Машинка для стрижки Насадки-гребені 12 шт різної довжини (1,5-25 мм) Чохол преміум класу Масло Щітка для очищення Адаптер Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.2 x 8 x 7.4 см |
| Вага | 0.654 кг |
| Вага в упаковці | 0.778 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 15.5 х 20 х 9.5 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Додаткові характеристики | Модель повністю миється |
| Тип мотора | Роторний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 240 хв |
| Час автономної роботи | 70 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 1.5-25 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Довжина стриження | 25 |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.