(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.44 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21.5 х 21.5 х 5.5 см |
| Тип керування | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | РК-дисплей показує відсоток заряду акумулятора |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Час автономної роботи | 180 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 9; 12 мм |
| Функціональні особливості | Вологе очищення |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Керамічне полотно |
| Довжина стриження | 12 |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.