(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.47 кг |
| Вага в упаковці | 1.78 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.8 х 40 х 35.8 см |
| Функції | Роздільне регулювання зон нагріву для кожного користувача Світловий індикатор Фіксація простирадла на матраці |
| Вид | Двоспальні |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Довжина шнура | 2 м |
| Живлення | Від мережі |
| Розміри | 140 х 160 |
| Можливість прання | Ручна |
| Безпека | Автовимкнення Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 0.5 х 140 х 160 см |
| Автоматичне вимикання через | 180 год |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.