(0) |
Ваги для підлоги LIBERTON LBS-0801
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 3 х 29 х 29 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електронні |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2 х 28 х 28 см |
| Додаткові характеристики | Прорезиненные ножки |
| Вид | Побутові |
| Вага в упаковці, кг | 1.35 |
| Вага, кг | 1.2 |
| Додаткові функції | Індикація зарядження батарей Індикація перевантаження Автоматичне вмикання/вимикання |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний |
| Максимальне навантаження, кг | 180 |
| Матеріал платформи | Скло |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Вага в упаковці (кг) | 1.35 |
| Елементи живлення | 2 x 1.5V AAA |
| Точність вимірювання, кг | До 0.05 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.