(0) |
Найчастіше трапляються такі проблеми, з якими не може впоратися зубна щітка, надійним помічником у цій справі стане іригатор. Принцип його дії полягає в подаванні сильного струменя води, який без проблем очистить важкодоступні місця в порожнині рота (простору між зубами, зубоясенні складки), зробить м'який масаж і поліпшить кровообіг ясен. Різні режими подавання води допоможуть вибрати індивідуальний режим чищення. А компактність і зручність використання дадуть змогу брати іригатор із собою в дорогу.
| Комплектация | Іригатор Насадки: 2 шт Зарядна станція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.7 х 6 х 7.5 см |
| Вага | 0.303 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Іригатор |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 х 9 х 24 см |
| Колір виробу | Білий з блакитним |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Видалення нальоту Делікатна Для імплантів Масаж ясен Повсякденна Промивання брекетів |
| Об'єм контейнера для води | 130 мл |
| Категорія | Для дорослих |
| Кількість режимів | 3 |
| Тип елемента живлення | Ni-Mh |
| Час заряджання | 15 год |
| Час безперервної роботи | 15 хв |
| Тип іригатора | Портативний |
| Режими подавання води | Монопотік Пульсувальний Турбопотік |
| Країна виробник | Таїланд |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Зубна електрощітка Philips HX3601/01 For Kids 2 004 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9911/19 Sonicare DiamondClean 9000 White 8 733 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 2 357 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9914/69 Sonicare DiamondClean 9000 Pink&Black 14 281 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare 3100 series HX3671/14 2 366 грн.