(0) |
3 відмінні риси іригаторів з ультразвуковою технологією
Іригатор Panasonic з ультразвуковою технологією вимиває застряглі між зубами залишки їжі, а також наліт із зубоясенних кишень. Іригатор можна використовувати як масажер для ясен.
Потужний струмінь води вимиває залишки їжі
Потужний водяний насос забезпечує високий тиск води. Видаляє бактерії й залишки їжі з простору між зубами завдяки потужному струменю води з ультразвуком.
Струмінь води очищає зубоясенні кишені
Струмінь води з ультразвуковою технологією легко видаляє бактерії з важкодоступних зубоясенних кишень, які є причиною розвитку захворювань ясен.
Догляд за яснами завдяки зручному імпульсному режиму роботи
Струмінь води містить дрібні бульбашки повітря, які делікатно масажують проблемні зони ясен.
| Комплектация | Іригатор Підставка для насадки Змінна насадка Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 x 14 x 12.5 см |
| Вага | 0.94 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Іригатор |
| Колір виробу | Білий |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Призначення | Видалення нальоту Відбілювання й полірування Делікатна Масаж ясен Повсякденна |
| Категорія | Для дорослих |
| Технологія чищення | Ультразвукова |
| Кількість режимів | 10 |
| Тип іригатора | Стаціонарний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Зубна електрощітка Philips HX3601/01 For Kids 2 004 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9911/19 Sonicare DiamondClean 9000 White 8 733 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 2 357 грн.
Іригатор Sencor SOI 1210BL 2 795 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9914/69 Sonicare DiamondClean 9000 Pink&Black 14 281 грн.