(0) |
Десять режимів і резервуар на 600 мл дають змогу вибрати оптимальний рівень тиску й подавання води для кожної насадки та якісного очищення ротової порожнини.
Іригатор Ardesto OI-MD600W комплектується великою кількістю насадок, включно з трьома стандартними насадками різних кольорів. Їх можуть використовувати кілька членів сім'ї. Додаткові спеціалізовані насадки призначені для видалення зубного нальоту, для догляду за зубами з брекетами та зубними протезами, для масажу ясен, очищення язика, а також ретельнішого очищення кожного зуба за допомогою щітки з гідравлічним обертанням.
Комплектні насадки:
Ручка для насадок з'єднана з основним пристроєм за допомогою спеціальної спіральної трубки, яка забезпечує зручне використання, а для зберігання насадок передбачений зручний відсік.
Пристрій захищений від бризок за стандартом IPX4, а завдяки прогумованим ніжкам його можна надійно встановити на будь-якій поверхні.
| Комплектация | Іригатор Насадка класична Насадка ортодонтична Насадка пародонтологічна Насадка для видалення зубного нальоту Щітка з гідравлічним обертанням Очисник язика USB-кабель |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 18 х 11.5 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Іригатор |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 х 19 х 14 см |
| Насадки | 8 шт |
| Колір виробу | Білий |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Призначення | Видалення нальоту Делікатна Для імплантів Масаж ясен Повсякденна |
| Об'єм контейнера для води | 600 мл |
| Категорія | Для дорослих |
| Технологія чищення | Пульсувальна |
| Кількість поступальних рухів | 1200 коливань/хв |
| Кількість режимів | 10 |
| Тип іригатора | Стаціонарний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Зубна електрощітка Philips HX3601/01 For Kids 2 004 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9911/19 Sonicare DiamondClean 9000 White 8 733 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 2 357 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9914/69 Sonicare DiamondClean 9000 Pink&Black 14 281 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare 3100 series HX3671/14 2 366 грн.