(0) |
Електрична зубна щітка PANASONIC EW-DC12-W520 — це звукова модель. Вона призначена для дорослих користувачів, має бездротове заряджання, справляється зі своєю роботою ефективно та дарує додаткові ефекти.
| Комплектация | Зубна щітка Насадка Зарядна станція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.2 х 25 х 25 см |
| Вага | 0.091 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Зубна щітка |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.3 х 18 х 6 см |
| Колір виробу | Білий |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Повсякденна |
| Категорія | Для дорослих |
| Технологія чищення | Звукова |
| Кількість поступальних рухів | 31000 коливань/хв |
| Кількість режимів | 3 |
| Тип елемента живлення | Ni-Mh |
| Час заряджання | 17 год |
| Час безперервної роботи | 90 хв |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Зубна електрощітка Philips HX3601/01 For Kids 2 004 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9911/19 Sonicare DiamondClean 9000 White 8 733 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 2 357 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9914/69 Sonicare DiamondClean 9000 Pink&Black 14 281 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare 3100 series HX3671/14 2 366 грн.