(0) |
Здатний ефективно видаляти бактерії, залишки їжі та наліт у міжзубних проміжках і пародонтальних кишенях.
Регулярне чищення сприяє профілактиці.
Змінні насадки для ретельного чищення всіх порожнин.
Масажує, стимулює кровообіг і регенерацію ясен. Напір води досягає тих місць, які зазвичай важкодоступні. Підходить для чищення під час носіння брекетів і мостоподібних протезів
3 режими напору води:
| Комплектация | Іригатор Корпус іригатора Мережевий адаптер Дорожній футляр 10 змінних насадок Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 х 5.7 х 8 см |
| Вага | 0.28 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Іригатор |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 4 x 22 x 21 см |
| Насадки | Стандартна насадка: 2 Насадка для чищення язика та обличчя: 2 Насадка для чищення поглиблень: 2 < br>Ортодонтична насадка для чищення при носінні брекетів: 2 Насадка для очищення порожнини носа від пилу: 2 |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Видалення нальоту Делікатна Для імплантів Масаж ясен Повсякденна |
| Об'єм контейнера для води | 150 мл |
| Категорія | Для дорослих |
| Кількість режимів | 3 |
| Тип елемента живлення | Літій-іонний |
| Час заряджання | 8 год |
| Час безперервної роботи | 14 днів |
| Тип іригатора | Стаціонарний |
| Режими подавання води | Монопотік |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Зубна електрощітка Philips HX3601/01 For Kids 2 073 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9911/19 Sonicare DiamondClean 9000 White 10 566 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 2 605 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9914/69 Sonicare DiamondClean 9000 Pink&Black 14 281 грн.
Іригатор Sencor SOI 1210BL 2 795 грн.