(0) |
| Комплектация | Ирригатор Насадка Кабель для зарядки Документация |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.5 х 7.5 х 7.5 см |
| Вага | 0.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Іригатор |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 10 х 10 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Насадки для ирригации |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Ліловий |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Видалення нальоту Глибоке очищення Догляд за язиком Масаж ясен Повсякденна Промивання брекетів |
| Категорія | Для дорослих Для дітей |
| Кількість режимів | 3 |
| Тип елемента живлення | Аккумулятор |
| Час заряджання | 20 дней |
| Тип іригатора | Портативний |
| Режими подавання води | Пульсувальний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Зубна електрощітка Philips HX3601/01 For Kids 2 004 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9911/19 Sonicare DiamondClean 9000 White 8 733 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 2 357 грн.
Іригатор Sencor SOI 1210BL 2 795 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9914/69 Sonicare DiamondClean 9000 Pink&Black 14 281 грн.