(0) |
Звукова технологія
Звукова зубна щітка Zelmer ZTB1010B — це пристрій, в якому використовуються широкі та пульсуючі рухи. Вона здійснює 18 000 коливань на хвилину. Крім того, випромінювані ультразвуки змушують частинки пасти вібрувати, що створює мікропухирці, які видаляють зубний наліт. Бульбашки також потрапляють у простір між зубами, ще ретельніше піклуючись про гігієну порожнини рота.
Зручні режими чищення
Модель має цілих 5 режимів роботи, які зручно змінювати натисканням однієї кнопки. У кожному з цих режимів змінюється швидкість і частота вібрацій, щоб максимально відповідати вашим поточним потребам.
Тривала робота без підзарядки
Зубною щіткою можна користуватися без підзарядки до 24 днів (за умови щоденного чищення двічі на день по дві хвилини). Ви можете легко взяти його в поїздку, не згадуючи про зарядний пристрій. У пристрої також є вбудований таймер (кожні 30 секунд), який допоможе вам контролювати час, а після чищення (дві хвилини) він автоматично відключиться.
Змінні насадки
У комплекті з пристроєм входить дві змінні насадки. Вам потрібно всього лише один простий рух, щоб змінити їх, і ви можете бути впевнені, що звукова зубна щітка повністю подбає про ваші зуби.
| Комплектация | Електрична зубна щітка Змінні насадки Зарядна станція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 3 х 3 см |
| Вага | 0.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Зубна щітка |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 12 х 6 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Синій |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Призначення | Глибоке очищення |
| Категорія | Для дорослих |
| Технологія чищення | Звукова |
| Кількість режимів | 5 |
| Час заряджання | 120 хв. |
| Час безперервної роботи | 24 дня |
| Кількість обертальних рухів | 18000 обертів/хв |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Зубна електрощітка Philips HX3601/01 For Kids 2 004 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9911/19 Sonicare DiamondClean 9000 White 8 733 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 2 357 грн.
Зубна електрощітка Philips HX9914/69 Sonicare DiamondClean 9000 Pink&Black 14 281 грн.
Електрична зубна щітка PHILIPS Sonicare 3100 series HX3671/14 2 366 грн.