(0) |
Форма для випікання від Philips HD9925/01 підходить для приготування тушкованого м'яса, рататую, фрітати, лазаньї, гранату, м'яса з соусами та інших страв.
7 силіконових форм для різних страв
Через гнучкий матеріал дуже легко видалити здоби або кекси з цих форм. Кекси виглядають ще краще завдяки хвилястим краям. Завдяки силікону без запаху форми для булочок підходять для багаторазового повторного використання.
| Вага | 0.34 кг |
| Вага в упаковці | 0.46 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Форми для випікання |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9 x 21 x 21 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для мультипічок |
| Сумісність | Мультипечі Ovi XL |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.