(0) |
Набір змінних панелей RUSSELL HOBBS 25490-56
Сумісний із мультимейкером RUSSELL HOBBS Fiesta 24540-56.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.245 кг |
| Вага в упаковці | 1.06 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Змінні панелі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 15 х 12.5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Мультимейкер RUSSELL HOBBS Fiesta 24540-56 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.