(0) |
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 3.15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Панелі до грилей |
| Серия | Optigrill+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48.4 x 36.0 x 10.2 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | TEFAL Optigrill+: GC706D34 GC712D34 GC712834 GC714834 GC716D12 GC750 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.