(0) |
Набір для догляду за кавоваркою Siemens, який продовжує термін експлуатації пристрою.
| Вага | 0.237 кг |
| Вага в упаковці | 0.38 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Фільтри для води |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.5 х 11 х 9.9 см |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Призначення | Кавомашини |
| Сумісність | Підходить для використання з усіма кавомашинами фірми Siemens |
| Тип очисних засобів | Набір для чищення |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.