(0) |
| Гарантия | 14 днів офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.09 кг |
| Вага в упаковці | 0.10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Решітки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 10 х 1 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | ZMM4080B ZMM4048B ZMM4055B ZMM4050B |
| Діаметр | 8 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.