(0) |
Завдяки насадці-соковижималці ZELMER ZMMA085W, ви зможете легко віджимати сік з томатів, полуниці, малини, винограду.
Аксесуар до м'ясорубок серій (вироблених ТМ Zelmer виключно після 2020 року): ZMM1ххх ZMM2ххх ZMM3ххх ZMM4ххх ZMM5ххх ZMM9ххх.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Насадки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 х 18 х 15 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | К мясорубкам Zelmer серий: ZMM1ххх ZMM2ххх ZMM3ххх ZMM4ххх ZMM5ххх ZMM9ххх |
| Призначення насадки | Соковичавниця |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.