(0) |
| Вага | 1,14 кг |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Кронштейни |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 315 х 50 х 260 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал корпуса | Сталь СТ3ХК |
| Колір виробу | Білий |
| Навантаження, кг | 30 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.