(0) |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага в упаковці | 0.75 кг |
| Тип | Чаші |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 25 х 25 см |
| Загальний об'єм, л | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для мультиварок |
| Сумісність | RMC503-B, RMC505-W/B, RMC507-B, RMC508-W, RMC510-W/B, RMC522-G, RMC530-G, RMC532-W, RMC535-W |
| Діаметр | 21.5 |
| Покриття чаші мультиварки | Керамічне |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.