(0) |
До набору входять: 5 скляних баночок із пластиковими кришками для приготування йогурту. ПІДХОДИТЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ мультиварок, мультиварок-скороварок від 2 до 10 л ВСІХ виробників або торгових марок.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.725 кг |
| Вага в упаковці | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Баночки/скляночки для йогурту |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 x 20 x 9.5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для мультиварок |
| Сумісність | Підходить для мультиварок ROTEX, PHILIPS, REDMOND, VITEK, PANASONIC, POLARIS, MOULINEX та інших виробників |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.