Чаша для мультиварки – це один із найважливіших елементів даного виду кухонної техніки, від якості та надійності якого залежатиме якість приготування всіх страв, без винятку. Найбільшого поширення в сучасних умовах набули мультиварки з керамічною чашею. Однак це далеко не єдиний їх різновид, оскільки класифікація, крім матеріалу, може враховувати ручки, діаметр, знімність і т.д. Щоб робоча чаша вважалася гідною установки в сучасні мультиварочні пристрої, вона повинна відповідати певним вимогам, бо контакту з харчовими продуктами не підійде абсолютно будь-яка ємність. Безумовно, покриття для чаші є першочерговим фактором, проте питання яке покриття найкраще і яке саме варто вибрати, досить суперечливе і вирішується на індивідуальному рівні. Багато фахівців рекомендують купувати змінну додаткову чашу з покриттям, відмінним від основного, і на практиці роботи з 2 чашами з'ясувати, яке покриття для вас найкраще.
| Гарантия | 14 днів офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Чаші |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 24 х 24 см |
| Загальний об'єм, л | 4 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для мультиварок |
| Сумісність | REDMOND RMC-M408G, RMC-M404LSW |
| Діаметр | 23.5 |
| Покриття чаші мультиварки | Антипригарне |
| Висота чаші | 12.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.