(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.05 кг |
| Вага в упаковці | 1.13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Контейнери |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 24.5 x 14 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Вакуумний пакувальник ELECTROLUX EVFK1+ Вакуумний пакувальник ELECTROLUX EVFK1 Вакуумний пакувальник ELECTROLUX EVSK1 |
| Кількість в упаковці, шт. | 2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.