(0) |
Комплект лотків для пастили WFDA-K3NSS виготовлені з високоякісного, харчового пластику. Не виділяють небезпечних для людини речовин, легко миються й очищаються. Завдяки високій якості лотки для пастили стійкі до зносу та високих температур. Матеріал виготовлення — харчова пластмаса.
| Гарантия | 14 днів офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.318 кг |
| Вага в упаковці | 0.39 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Лотки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 1 х 36.5 х 34.4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Підходить до сушарок WetAir: WFD-K700B, WFD-K650S, WFD-K700BSS |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.