(1) |
| Комплектация | Насадка м'ясорубка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9 x 19 x 15 см |
| Вага | 0.77 кг |
| Вага в упаковці | 1.009 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 11.8 x 22.5 x 82.5 см |
| Тип | Аксесуари для кухонних комбайнів та машин |
| Тип керування | Механічне |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість насадок | 5 |
| Тип аксесуарів | М'ясорубки |
| Сумісність | PRIME Technics PSM 15486 WK PRIME Technics PSM 1976 PK |
| Основні насадки у комплекті | М'ясорубка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.