(0) |
| Комплектация | Блендер Пластикова насадка для тіста Кухонний процесор Подрібнювач Вінчик для збивання Мірний стакан Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.5 х 6 х 7.6 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.5 х 20 х 26.5 см |
| Додаткові характеристики | Система Quattro-Blade Pro із прискорювачами потоку AntiSplash Проста зміна аксесуарів з легким механізмом Eject-/ Click Керамічне з'єднання Кухонний процесор з різноманітними вставками: - для грубого нарізування - для дрібного нарізування - вставка для шаткування - вставка-терка |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Об'єм, л | 1.25 |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Для соусів Мультиподрібнювач Міні-подрібнювач Шаткування |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Кількість обертів на хвилину | 14800 |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.