(0) |
| Комплектация | Мультимейкер Комплект пластин для сендвічів Комплект платин для вафель Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.5 х 25 х 27.5 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 3.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Мультимейкер |
| Серия | SnackMaker 5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 30 х 31.5 х 19 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість випічки | 2/4 |
| Змінні пластини | Є |
| Покриття пластин | Premium PTFE |
| Матеріал пластин | Литий алюміній під тиском |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Сендвічів Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор готовності Індикатор нагрівання Змінні пластини Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Сріблястий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.