(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.1 х 9.3 х 23 см |
| Вага | 2.03 кг |
| Вага в упаковці | 2.28 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Мультимейкер |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: бакеліт |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 26 х 14.7 х 28.5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Змінні пластини | Є |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Метал |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Горішків;Гриля;Сендвічів;Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор готовності;Індикатор нагрівання;Змінні пластини;Можливість вертикального зберігання;Ненагрівальна ручка |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.