(0) |
| Комплектация | Сендвічниця Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12 x 26.5 x 26 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.91 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 26.5 x 12 x 26 |
| Кількість випічки | 2 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне покриття |
| Матеріал пластин | Метал |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Сендвічів |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання температури | Немає |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.