(0) |
Вафельниця First FA-5305-2-WI стане незамінним помічником на кухні в процесі приготування смачних вафель. Завдяки наявності ненагрівних ручок, пристрій максимально безпечний. Потужність пристрою становить 1000 Вт, з його допомогою можна приготувати до 10 смачних бельгійських вафель. Маючи невеликі габарити, прилад прекрасно поміститися на вашій кухонній поверхні або в шафі.
| Комплектация | Вафельниця Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10х29х37 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Вафельниця |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 24х33х13 |
| Кількість випічки | 10 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Керамічне |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання температури | Є |
| Колір виробу | Чорний + Сріблястий |
| Діаметр випічки | 14 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.