(0) |
Вафельниця Magio MG-394 має всі необхідні функції для того, щоб швидко й без клопоту спекти до сніданку смачні й ароматні вафлі. Нагрівальний елемент потужністю на 750-770 Вт забезпечить швидке та рівномірне нагрівання двох робочих поверхонь з антипригарним покриттям. Вафельниці Magio дуже зручні в користуванні, вафлі не пригорають й легко витягуються. Завдяки компактним розмірам і фіксатору вафельницю зручно зберігати. На кришці є світлові індикатори живлення й готовності до роботи, що полегшує контролювання процесу приготування. До комплекту входить конус для приготування ріжків.
| Комплектация | Вафельниця Конус для приготування ріжків Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.5 х 23 х 25 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Вага в упаковці | 1.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вафельниця |
| Додаткові характеристики | Термоізольований замок |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 30 х 26 х 26 |
| Кількість випічки | 1 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Метал |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Тонких вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Додатково | Індикатор готовності Індикатор нагрівання Регулювання температури |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання температури | Є |
| Колір виробу | Рожевий |
| Діаметр випічки | 17 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.