(2) |
Вафлі чи капкейки
Вирішувати тобі. Вибирай відповідну форму та готуй смаколик. Діти будуть у захваті.
Займає мало місця
Нехай вас не турбує те, що прилад займає багато місця на робочому столі або в кухонній шафці. Зберігаючи прилад у вертикальному положенні, ви раціонально використовуєте простір, не навантажуєте стільницю, він завжди під рукою.
Антипригарне покриття форм
Прилад комплектується набором форм для приготування вафель і капкейків. Усі форми виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву з антипригарним покриттям. Форми стійкі до подряпин і їх легко мити.
| Комплектация | Вафельниця Пластини для вафель Пластини для кексів Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12х22х26 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 2.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Вафельниця Мультимейкер |
| Додаткові характеристики | Кол-во выпечки: - вафли 5 шт - кексы 7 шт Стандартный резистивный нагреватель Защитная защелка Прорезиненное противоскользящее основание Длина кабеля: 1 м |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 29.4х20.1х22.7 |
| Кількість випічки | 5/7 |
| Змінні пластини | Є |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Кексів |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор готовності Індикатор нагрівання Змінні пластини Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Рожевий |
| Діаметр випічки | 20 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.