(0) |
Бутербродниця RSM110-W від компанії Rotex потужністю 780 Вт, має 1 відділення для випікання сендвичів і пластини для гриля.
Теплоізоляційний корпус моделі обладнаний індикатором роботи, а для зручності у приготуванні має замок на ручці та автоматичний регулятор температури.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 23 х 8 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.24 кг |
| Тип | Бутербродниця |
| Додаткові характеристики | Замок на ручці Пластини для гриля Автоматичний регулятор температури Довжина шнура: 70 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 24.5 х 25.5 х 10.5 |
| Кількість випічки | 1 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Гриля |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор готовності Індикатор нагрівання Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.