(0) |
Особливості SENCOR SWF 1010BK:
| Комплектация | Вафельниця Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8.5 x 21 x 27 см |
| Вага | 1.86 кг |
| Вага в упаковці | 2.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Вафельниця |
| Фірмові технології | Проста очищення |
| Додаткові характеристики | Захист від перегрівання Електронний контроль температури П'ять вафель у формі серця Нековзні ніжки Тепловий запобіжник Довжина кабелю живлення 85 см Просте очищення поверхні для запікання Автоматичне регулювання температури |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 29.7 x 23.1 x 11.3 |
| Сфера використання | Для дому |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне покриття |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Немає |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор нагрівання Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Кількість відділень | 5 |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Чорний + Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.