(0) |
Бутербродниця MAGIO MG-364 від компанії Magio має всі необхідні функції для того, щоб швидко приготувати смачні та поживні сендвічі.
Корпус виготовлений із висококласного термостійкого пластику чорного кольору. Нагрівальний елемент потужністю на 900 Вт забезпечить швидке та рівномірне нагрівання однієї робочої поверхні з антипригарним покриттям.
Бутербродниці Magio дуже зручні в користуванні, сендвичі не пригорають і легко витягуються. Завдяки компактним розмірам і фіксатору, бутербродницю зручно зберігати. На кришці є світлові індикатори, що полегшує контролювання процесу приготування.
| Комплектация | Бутербродниця Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5 х 23 х 27 см |
| Вага | 0.78 кг |
| Вага в упаковці | 0.8 кг |
| Тип | Бутербродниця |
| Додаткові характеристики | Вертикальное хранение Поддержание оптимальной температуры термостатом |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 26 х 10 x 29 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Метал |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Гриля |
| Індикатор готовності | Немає |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Чорний + Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.