(0) |
Створіть свої неповторні страви з Tefal Snack XL SW701110!
Сендвічниця Tefal Snack XL з комплектом змінних панелей для приготування вафель.
Різноманітність смачних страв із різними насадками
Пристрій для приготування сендвічів і вафель із двома наборами насадок у комплекті (панель для вафель і панель для підсмажених трикутних сендвічів). Завдяки швидкому та легкому приготуванню ви здивуєте ваших гостей смачними стравами! Просто змініть панелі та потіште своїх близьких, друзів і себе своїми кулінарними витворами: як солоними гарячими бутербродами з наповнювачами на ваш смак, так і ароматними хрусткими солодкими вафлями, від яких будуть у захваті й дорослі, і діти.
Легка зміна панелей і очищення
Сендвічницю легко використовувати та просто чистити завдяки змінним панелям з антипригарним покриттям, які можна мити в посудомийній машині.
Компактне зберігання
Сам пристрій зручно зберігати завдяки невеликим розмірам. Комплект панелей також дуже компактний і не займає багато місця на кухні.
| Комплектация | Мультимейкер Знімні пластини 2 шт. Буклет із рецептами |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.8 x 27.6 x 23.8 см |
| Вага | 3.4 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Мультимейкер |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 32.4 x 16 x 33 |
| Кількість випічки | 2 |
| Змінні пластини | Є |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Метал |
| Пластини для приготування | Сендвічів Товстих вафель |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Змінні пластини Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір виробу | Білий + Чорний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.