(0) |
| Комплектация | Мультимейкер Інструкція 3 пари насадок |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12 х 22 х 20 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Мультимейкер |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 16 х 26 х 24 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість випічки | 1 - 4 |
| Змінні пластини | Є |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Нержавіюча сталь |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Гриля Сендвічів Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Чорний + Сріблястий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.