(0) |
| Бренд | First Austria |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11х33х23 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Вафельниця |
| Додаткові характеристики | Размер вафель: 22х22 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 35х27х13 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість випічки | 4 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Метал |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Немає |
| Регулювання температури | Є |
| Колір виробу | Чорний + Сріблястий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.